Finał Ogólnopolskiej Kampanii "Pola Nadziei"

15.04.2024 Kategoria: Kategoria #1

Nasze przedszkole z inicjatywy pedagogów specjalnych p. Judyty Drozd i p. Ewy Babireckiej wzięło udział w Ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Pola Nadziei". Przedszkolaki sprzedawały żonkile zasadzone jesienią w przedszkolnym ogródku. Dochód ze sprzedaży kwiatów został przekazany podopiecznym z Rzeszowskiego Hospicjum. Celem akcji jest nie tylko zbieranie środków pieniężnych, ale także szerzenie idei hospicyjnej oraz uwrażliwienie na potrzeby chorych dzieci. I tym razem Rodzice ze swoimi pociechami oraz pracownicy przedszkola stanęli na wysokości zadania zebraliśmy 1390 zł.

"Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie skrzydeł,

lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie"

- Phil Bosmana